Genel Bilgiler

TekstilStoklari.com Web Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. 
Bu web sitesinin sahibi Ali Erdem Tekstil'e ait olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi Ali Erdem Tekstil'e aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz. Siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım koşullarını kabul etmiş oluyorsunuz.

1.TekstilStoklari.com, site ve site uzantılarında mevcut her türlü bilgiyi önceden herhangi bir ihtara hacet olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer.

2. Bu web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliği sürekli olarak kontrol edilmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmalara rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. Tekstil Stoklari web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili ürünün güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu,şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve Tekstil Stoklari web sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

3.Tekstil Stoklari, bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde Denizli Mahkemeleri münhasıran yetkilidir. TekstilStoklari.com'un ziyaretçinin bulunduğu ülke yada şehirde dava açma hakkı saklıdır.

4.Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, Tekstil Stoklari link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sayfaların bir kısmı Tekstil Stoklari dışındaki kuruluşlar tarafından ve o kuruluşların sorumluluğunda düzenlenmekte olup, ilgili sayfaların kullanımı Tekstil Stoklari’ndan bağımsız şekilde ilgili kuruluşun koşul ve şartlarında gerçekleşir, Tekstil Stoklari bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Tekstil Stoklari bu tür link verilen sayfalara erişimi, kendi yazılı muvafakatına bağlayabileceği gibi, uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

5.TekstilStoklari.com web sitesi içeriğindeki tüm materyal, yazı, makale, görüntü, doküman, resim, işaret, program ve sair fikir ürünleri telif hakları TekstilStoklari.com'a aittir, Yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Her ne şart için olursa olsun çoğaltma ve yayma yapılamaz. Kopyalanması ve kullanılmasına izin verilen bölümlerde o bölüm içerisinde belirtilen şartlara uyulması zorunludur.

6.IP adresiniz sunucularımızda kaydedilmekte olup sunucularımızı geliştirmek ve internet sitemizi yönetmek için kullanılmaktadır. IP adresiniz, sizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılmaktadır.

7.Sitemizden satılan tüm garanti kapsamındaki ürünler, Üretici ve/veya İtahalatçı firma garantisi altındadır. Ürünlerimizin garantisi; ithalatçı firma, distribütor ve imalatçı firmaların ürünleri için vermiş olduğu garanti süreleri ve garanti kapsamlarını içerir.

Genel Bilgi : Aldığınız bir ürünün iade veya değişimi yapılabilmesi için öncelikle talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Firmamız tarafından Size gerekli prosedür bildirilecektir. Bizden Onay alınmadan yapılan iade yada değişim gönderileri kabul edilmez.

Kargo Ücreti : Ürün değişimi işlemlerinde ürünü geri gönderirken ve tekrar alıken her türlü Kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır.

Ticari markalar: Bu web sitesinde görülen Ticari markalar, ticari ünvanlar, başlıklar, logolar, grafikler, desenler, metinler ve hizmet işaretleri ("™", "®" veya "©") veya geçtiği metne göre farklı olan bir yazı biçimi ilgili oldukları şirketlerin ticari adları, ticari markaları veya hizmet markalarıdır.

Sitemizde satışa sunulan bütün ürünler stoklarımızda veya tedarikçilerimizde mevcuttur.
Ürün fiyatları toptan alım ve nakit ödeme esasına göre düzenlenmiştir.
Ödeme alındıktan sonra ortalama 3 iş günü içinde ürünleriniz kargo yada nakliye ambarına verilir.
Satın almış olduğunuz ürünün kargo/nakliye ücreti alıcı tarafından ödenmektedir.


Ürünlerinizin sevki sırasında taşıma/nakliyeden kaynaklanabilecek yırtılma, delinme ve benzeri durumlarda müşterilerimizin dikkat etmesi gerekmektedir. Ürün teslimatında size ulaşan paket adetiyle lojistik firma nakliye faturasında belirtilen paket adetinin birbirine eşit olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer paket sayıları birbirlerine eşit değilse teslimatı yapan firma çalışanlarını uyararak, ürünü teslim almayınız ve firmamıza konu hakkında bilgi veriniz. Ürünü bu şekilde teslim almak isterseniz tutanak ile teslim alınız.
Aksi durumda hareket eden müşterilerimiz, satın almış oldukları ürünle ilgili zarardan direkt olarak kendileri sorumlu olacaklardır.

 

Renk, desen değişimlerinde kargo ücreti müşteriye aittir. Değiştirmek istediğiniz ürünle alakalı lütfen bizimle temas kurunuz. Değiştireceğiniz ürünün stoklarımızda bulunması halinde ürünün bize ulaşmasından ortalama 2 gün sonra yeni ürününüz kargoya verilir.

İade etmek istediğiniz ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapmadan lütfen bizi arayınız.

 

Sitemizde gördüğünüz ürünlerin gerçek renk ve desenleri ekranda görünen renk ve desenlerden daha farklı olabilir. Bu durum müşteri sorumluluğunda olup iade gerekçesi olarak kabul edilmemektedir.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

TekstilStoklari.com

TekstilStoklari.com
Akçeşme Mah. Neşat Çakır Cad. 2529 Sokak No:50 
MERKEZEFENDİ / DENİZLİ / TR 
Tel & Fax : +90.258.371 7278